לגלות את האנרגיה שלך להצלחה
שותפים עיסקיים
תיאור

שותפים עיסקיים

נובל אנרג'י

חברת נובל אנרג’י הבינלאומית פועלת למעלה מ- 80 שנה בחמישה מוקדים ברחבי העולם ומעסיקה כ- 2200 עובדים במפרץ מקסיקו, ארה”ב, מערב אפריקה והים התיכון. החברה פועלת בישראל כ- 15 שנה ומובילה ב- 4 השנים האחרונות את גילוי מאגרי הגז הטבעי ‘תמר’ ו’לוויתן’ מול חופי ישראל. בהמשך לפיתוחם הנמרץ של מאגרים אלו, החברה שמה לעצמה מטרה, לסייע בהקמה ובפיתוח תעשיית האנרגיה והגז הטבעי בישראל. כפועל יוצא מכך, הכריזה נובל אנרג’י במהלך 2014 על הקמת מרכז נובל רופין לאנרגיה וגז טבעי יחד עם המכללה הטכנולוגית רופין. מטרת המרכז: העברת הידע, השיטות והכלים המתקדמים, שנצברו במהלך שנות פעילותה של נובל אנרג'י לצורך הכשרתם של עובדים ישראלים החיוניים לפיתוחו של ענף האנרגיה והגז הטבעי במשק ובתעשייה.

פלסאון

חברת פלסאון הוקמה ב- 1964 ע”י קיבוץ מעגן מיכאל והיא מהמובילות בתחום הפלסטיק בארץ ובארצות רבות בחו”ל. חברת פלסאון בנתה לעצמה במהלך השנים מוניטין של יצרנית מוצרים באיכות גבוהה תוך דגש רב על פיתוח ורכישת טכנולוגיות חדשות במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר. המפעל הראשי במעגן מיכאל מעסיק כ- 600 עובדים, מתוכם כ- 200 מהנדסים מוסמכים, הנדסאים ואקדמאים נוספים. בנוסף מעסיקה החברה כ- 700 עובדים בחברות הבת שלה ברחבי העולם. חברת פלסאון הינה השותפה של מכללת רופין בקורס פיקוח ריתוך צנרת פוליאתילן. בנוסף מרכז נובל רופין מקיים שיתופי פעולה רבים עם חברות ממשלתיות ובינלאומיות מכללות ברחבי הארץ וכל זאת על מנת לקדם את לימודי האנרגיה והגז הטבעי בישראל, פיתוח שוק המכשור והבקרה בישראל בתחום האנרגיה. חלק מחזון מרכז נובל רופין הינו קיום שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופים שונים, מרצים בכירים בתחום וזאת כדי לקדם את הענף התעסוקתי במשק האנרגיה החדש והמתהווה של ישראל.


המכללה הטכנולוגית רופין קיבלה מחברת Noble Energy Mediterranean , תרומהב סכום של 2,610,000 ש"ח, בשנת הלימודים תשע"ד להקמת בית ספר למקצועות האנרגיה והגז.

להרשמה ולפרטים נוספים מלאו את הטופס

שלח

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player